ANAMENÜ

Günlük İşleyiş

Saat 09.00’daki kahvaltı öncesi tüm yaş grupları için serbest oyun zamanıdır. Bu oyun saatinde öğrenciler ortak olarak oyun salonumuzu kullanır ve ilgi alanları doğrultusunda istedikleri köşelerde oynayabilirler (top havuzu, tırmanma şeritleri, bisikletler, dev bloklar, basketbol, futbol,vs).Böylece hem güne kendi tercih ettikleri bir etkinlikle başlamış olurlar hem de günün ilk saatlerinde arkadaşları ve öğretmenleriyle güne iyi bir başlangıç yapmış olurlar.

Saat 09.00-09.30 arası yapılan kahvaltının ardından çocuklarımız sabah jimnastiği için bale salonuna geçerler. Saat 10.00’da tüm öğrencilerimiz sınıflarına geçerler ve günlük ders programına istinaden Türkçe dil etkinliği, sanat etkinliği, İngilizce ve zihin geliştirici faaliyetlerle ilgili dersler ve branş dersleri işlenir.

Saat 12.30-13.30 arasında yenilen öğle yemeğinin ardından uyuyacak çocuklarımız uyku odasına, diğer çocuklarımız ise programlarına uygun olarak sınıflarına geçerler. Saat 15.30-16.30 arasındaki ikindi kahvaltısından sonra öğrencilerimiz ders programlarına istinaden oyun salonuna yada sınıflarına geçerler. 

Çocuklarımızın farklı yaş gruplarıyla biraya gelmesi onların gelişimleri için büyük önem arz eder  bu yüzden yakın yaş grupları günde en az 2 kez bir araya getirilmeye özen gösterilir.

Günlük program çerçevesinde gün, sınıfın düzenlenmesi, temizlik ve dinlenme ile son bulur.

 
 
 
 
 

 


Yemek Listesi

 


Bu Ay Doğanlar